Přestup opor přípravky!

Junior opouštějí nejvýraznější hráči r.2011

Zkraje ledna 2022 nás oficiálně opustila hned trojice našich odchovanců a to Matias a Alban Nora společně s Mojmírem Urbánkem. Kolem kluků již delší čas svištěla lasa okolních top klubů, ale po zvážení všech možností, nakonec kluci přestoupili na pražské Tempo.

Nebyla to však úplná náhoda, kluky si vybral sám šéftrenér Tempa a hráči už měli před oficiálním přestupem na Tempu za sebou skoro celý seznamovací podzim, kdy skoro vše už odtrénovali na Lhotce.

Pro náš klub se jedná o velice prestižní vizitku práce s mládeží i když musíme na rovinu říci, že to pro nás bylo velice citelné oslabení jak po herní stránce, tak především po té mezilidské-kamarádské-týmové ...kluci přeci jen jak se říká drželi partu.

Věříme že si s touto situací poradíme a našim chlapcům přejeme do jejich dalšího rozvoje jen to nejlepší, především stále velké zaujetí a smysl pro fair-play a týmovost!

Hodně štěstí!