OD KOLIKA LET NABÍRÁTE HRÁČE?

Zpravidla po dovršení 5-ti let věku, pokud však je dítě již schopno vnímat trenéra a dá se říct plnit pokyny, jde to i dříve...osobní zkušenost napoví:)

KDE/KDY NEBO JAK SI TO MŮŽEME PŘIJÍT VYZKOUŠET?

V rozmezí duben-červen a srpen-říjen trénujeme na hřišti v Dobřejovicích, čili nejlepší bude osobně přijít si vyzkoušet. V období zimy je lepší kontaktovat trenéra dle věku dítěte a kategorie.

CO NA SEBE NA HŘIŠTĚ?

Tyto informace si otevřete v sekci "týmy" a dle věku vašeho dítěte se dozvíte vše potřebné.

JAK ČASTO BUDEME MUSET CHODIT TÝDNĚ NA FOTBAL?

To samozřejmě záleží do jaké kategorie vaše dítě věkově zapadá, dále také s ohledem na jeho další aktivity. Četnost docházky u nás dle kategorií je převážně takto: Školička 2-3* týdně, přípravky 4-5* týdně, Žáci 4-5* týdně.

JAK SE PŘIHLÁSIT DO VAŠEHO KLUBU?

Pokud již máme za sebou pár seznamovacích tréninků a dojde ke spokojenosti stran trenér-hráč, dostanete od nás přihlášku hráče do našeho klubu.

JAK SE DOZVÍME O ZMĚNĚ TRÉNINKU/ZÁPASU ČI JINÝCH UDÁLOSTECH?

V rámci našeho klubu fungujeme na aplikaci Týmuj. Po stažení této aplikace do Vašeho telefonu Vám dorazí na email pozvánka formou odkazu do příslušného týmu či týmů. Poté dotazník vyplníte jménem syna/dcery a budete mít okamžitě přehled o akcích klubu.