O pohár obce Dobřejovice

O pohár obce Dobřejovice

Od roku 2016 pořádáme ve spolupráci s obcí Dobřejovice, dnes již velice známý a oblíbený turnaj. Především pro hráče, kteří se teprve chystají naskočit do kategorie mladší přípravky a mají tak šanci okusit jejich budoucí "opravdové zápasy". Samotný turnaj se snažíme každým rokem vylepšovat a pokud vyjde počasí je to opravdu pěkný zážitek pro všechny zúčastněné. Samozřejmostí jsou poháry a medaile pro všechny týmy, individuální ceny (brankář, hráč, střelec) a hlavní cenou velký putovní pohár pro vítěze! Dále mají hráči a trenéři k dispozici během turnaje občerstvení a něco k zakousnutí, pro všechny týmy je také připraven teplý oběd servírovaný z Cateringového vozu a možnost posedět u jídelních stolů. V provozu je ještě občerstvení v klubové restauraci a kavárně před vstupem do areálu hřiště.

Turnaj si za dobu existence drží i jeden primát kterým napodobuje nejkrásnější a nejprestižnější klubovou soutěž světa, Champions league..  (i když tam už se to povedlo)

Zatím žádnému týmu se ho nepodařilo vyhrát 2* za sebou!!! Tím pádem jeho popularita ale i náročnost stále roste:)